AnaSayfaya git
Teknik Terimler Sözlüğü (Türk->İng)
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z
Ç Ö Ü İ Ş

GA GE GI GR
GAL GAR GAS GAZ

Garaj Vinci

Genelde transpalet veya forklift çatallarının kaldırılacak malzemenin altına giremediği durumlarda kullanılır. Malzemeyi yukarıdan tutarak kaldırır ve taşır. Otomotiv sektörü, kalıp sektörü, plastik sektörü, makina sektörü vb. bir çok sektörde malzemeyi üstten kaldırma ve taşıma zorunluluğu olan yerlerde kullanılır.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Garaj Vinci teknik teriminin bir anlamı da "Genelde transpalet veya forklift çatallarının kaldırılacak malzemenin altına giremediği durumlarda kullanılır. Malzemeyi yukarıdan tutarak " ifadesidir.Eğer Garaj Vinci ifadesinin anlamının "Genelde transpalet veya forklift çatallarının kaldırılacak malzemenin altına giremediği durumlarda kullanılır. Malzemeyi yukarıdan tutarak " ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Garaj Vinci " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Garaj Vinci ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Garaj Vinci ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Garaj Vinci nedir? veya Garaj Vinci ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Genelde transpalet veya forklift çatallarının kaldırılacak malzemenin altına giremediği durumlarda kullanılır. Malzemeyi yukarıdan tutarak

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri