AnaSayfaya git
Teknik Terimler Sözlüğü (Türk->İng)
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z
Ç Ö Ü İ Ş

K- KA KE KI KL KO KR KU
KRA KRE KRI KRO

Kriko (sanayi)

Kriko, araba ve kamyon gibi araçları, takım tezgahı, ağır makinalar ve benzeri büyük yükleri az bir yüksekliğe kaldırmaya yarayan aletlerdir. Şişe kriko, arabalı kriko, pehlivan kriko, şanzuman kriko gibi farklı amaçlara hizmet eden çeşitleri bulunmaktadır.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Kriko (sanayi) teknik teriminin bir anlamı da "Kriko, araba ve kamyon gibi araçları, takım tezgahı, ağır makinalar ve benzeri büyük yükleri az bir yüksekliğe kaldırmaya yarayan aletler" ifadesidir.Eğer Kriko (sanayi) ifadesinin anlamının "Kriko, araba ve kamyon gibi araçları, takım tezgahı, ağır makinalar ve benzeri büyük yükleri az bir yüksekliğe kaldırmaya yarayan aletler" ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Kriko (sanayi) " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Kriko (sanayi) ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Kriko (sanayi) ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Kriko (sanayi) nedir? veya Kriko (sanayi) ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Kriko, araba ve kamyon gibi araçları, takım tezgahı, ağır makinalar ve benzeri büyük yükleri az bir yüksekliğe kaldırmaya yarayan aletler

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri