AnaSayfaya git
Teknik Terimler Sözlüğü (Türk->İng)
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z
Ç Ö Ü İ Ş

C- CA CE CI CL CO CU
CEB CEK CEP CER CEV CEZ

Ceraskal

Ceraskallar dikey kaldırma işi için tasarlanmış aparatlardır.
Ek olarak: Hubzug ise yatay yük çekme işleri için kullanılan alettir. HUBZUG "zincirli çektirme" veya "zincirli gerdirme" olarak da anılır.Elle veya bir kol vasıtasıyla güç aktarımı gerçekleşir.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Ceraskal teknik teriminin bir anlamı da "Ceraskallar dikey kaldırma işi için tasarlanmış aparatlardır.Hubzug ise yatay yük çekme işleri için kullanılan alettir. HUBZUG "" ifadesidir.Eğer Ceraskal ifadesinin anlamının "Ceraskallar dikey kaldırma işi için tasarlanmış aparatlardır.Hubzug ise yatay yük çekme işleri için kullanılan alettir. HUBZUG "" ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Ceraskal " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Ceraskal ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Ceraskal ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Ceraskal nedir? veya Ceraskal ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Ceraskallar dikey kaldırma işi için tasarlanmış aparatlardır.Hubzug ise yatay yük çekme işleri için kullanılan alettir. HUBZUG "

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri