AnaSayfaya git
Teknoloji ve Mühendislik Terimleri Sözlüğü
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
G GA GR GU
GRO

Groupeware

Grup şeklinde çalışan kişilerin ortak iş yapmalarına olanak veren ve verimliliklerini artırmak amacıyla geliştirilen yazılım türü.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Groupeware teknik teriminin bir anlamı da "Grup şeklinde çalışan kişilerin ortak iş yapmalarına olanak veren ve verimliliklerini artırmak amacıyla geliştirilen yazılım türü.Grup şeklinde çalışan kişilerin ortak iş yapmalarına olanak veren ve verimliliklerini artırmak amacıyla geliştirilen yazılım türü.Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Groupeware nedir? veya Groupeware ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Grup şeklinde çalışan kişilerin ortak iş yapmalarına olanak veren ve verimliliklerini artırmak amacıyla geliştirilen yazılım türü.,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri