AnaSayfaya git
Teknoloji ve Mühendislik Terimleri Sözlüğü
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Z- ZC ZE ZI
ZEN ZER

Zero return

sıfır geri dönüş; anma akımının uygulamasından önceki sıfır denge değeri ile anma akımının belli bir süre uygulanıp kaldırılmasından hemen sonraki sıfır denge değeri arasındaki fark.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Zero return teknik teriminin bir anlamı da "sıfır geri dönüş; anma akımının uygulamasından önceki sıfır denge değeri ile anma akımının belli bir süre uygulanıp kaldırılması" ifadesidir.Eğer Zero return ifadesinin anlamının "sıfır geri dönüş; anma akımının uygulamasından önceki sıfır denge değeri ile anma akımının belli bir süre uygulanıp kaldırılması" ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Zero return " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Zero return ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Zero return ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Zero return nedir? veya Zero return ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

sıfır geri dönüş; anma akımının uygulamasından önceki sıfır denge değeri ile anma akımının belli bir süre uygulanıp kaldırılması

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri