AnaSayfaya git
İş ve Para Piyasaları Sözlüğü
A
AC AD AH AK AL
ALA ALI ALT

Altına Endeksli Banka Bonoları

Gold Indexed Bank Bond
Ek olarak: Sanayi şirketlerinin yanı sıra, bankaların nakit akışını sağlayabilmek için altının fiyat hareketlerine endeksli çıkarılması düşünülen borçlanma araçlarıdır.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Altına Endeksli Banka Bonoları teknik teriminin bir anlamı da "Gold Indexed Bank BondSanayi şirketlerinin yanı sıra, bankaların nakit akışını sağlayabilmek için altının fiyat hareketlerine endeks" ifadesidir.Eğer Altına Endeksli Banka Bonoları ifadesinin anlamının "Gold Indexed Bank BondSanayi şirketlerinin yanı sıra, bankaların nakit akışını sağlayabilmek için altının fiyat hareketlerine endeks" ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Altına Endeksli Banka Bonoları " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Altına Endeksli Banka Bonoları ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Altına Endeksli Banka Bonoları ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Altına Endeksli Banka Bonoları nedir? veya Altına Endeksli Banka Bonoları ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Gold Indexed Bank BondSanayi şirketlerinin yanı sıra, bankaların nakit akışını sağlayabilmek için altının fiyat hareketlerine endeks

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri