AnaSayfaya git
İş ve Para Piyasaları Sözlüğü
A
AC AD AH AK AL
ALA ALI ALT

Altına Dayalı Menkul Kıymet

Gold Oriented Security
Ek olarak: Bankaların, altın veya altına dönüştürülebilir TL. Cinsinden kuyumculuk sektörüne açmayı düşündükleri kredilerin geri ödemelerine dayalı bir mali araçtır.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Altına Dayalı Menkul Kıymet teknik teriminin bir anlamı da "Gold Oriented SecurityBankaların, altın veya altına dönüştürülebilir TL. Cinsinden kuyumculuk sektörüne açmayı düşündükleri kred" ifadesidir.Eğer Altına Dayalı Menkul Kıymet ifadesinin anlamının "Gold Oriented SecurityBankaların, altın veya altına dönüştürülebilir TL. Cinsinden kuyumculuk sektörüne açmayı düşündükleri kred" ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Altına Dayalı Menkul Kıymet " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Altına Dayalı Menkul Kıymet ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Altına Dayalı Menkul Kıymet ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Altına Dayalı Menkul Kıymet nedir? veya Altına Dayalı Menkul Kıymet ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Gold Oriented SecurityBankaların, altın veya altına dönüştürülebilir TL. Cinsinden kuyumculuk sektörüne açmayı düşündükleri kred

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri