AnaSayfaya git
İş ve Para Piyasaları Sözlüğü
A
AC AD AH AK AL
ALA ALI ALT

Altına Dayalı Mali Araçlar

Gold Oriented Financial Instruments
Ek olarak: Fiziki altına alternatif oluşturan - Altın Senedi, Altına Dayalı Menkul Kıymet, Altına Endeksli Tahvil, Altına Endeksli Banka Bonoları,Yatırım Fonu Katılma Belgeleri, Altın Mevduat Hesabı, Altın Kredileriaraçlardır.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Altına Dayalı Mali Araçlar teknik teriminin bir anlamı da "Gold Oriented Financial InstrumentsFiziki altına alternatif oluşturan - Altın Senedi, Altına Dayalı Menkul Kıymet, Altına Endeksli Tahvil" ifadesidir.Eğer Altına Dayalı Mali Araçlar ifadesinin anlamının "Gold Oriented Financial InstrumentsFiziki altına alternatif oluşturan - Altın Senedi, Altına Dayalı Menkul Kıymet, Altına Endeksli Tahvil" ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Altına Dayalı Mali Araçlar " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Altına Dayalı Mali Araçlar ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Altına Dayalı Mali Araçlar ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Altına Dayalı Mali Araçlar nedir? veya Altına Dayalı Mali Araçlar ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Gold Oriented Financial InstrumentsFiziki altına alternatif oluşturan - Altın Senedi, Altına Dayalı Menkul Kıymet, Altına Endeksli Tahvil

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri