AnaSayfaya git
İş ve Para Piyasaları Sözlüğü
A
AC AD AH AK AL
ALA ALI ALT

Altın Kredileri

Gold Loans
Ek olarak: Bankaların altın mevduat hesabı, altın senedi, altına dayalı menkul kıymet ve altına endeksli banka bonosu vasıtasıyla toplaması düşünülen fonları altın veya karşılığı TL. Cinsinden sanayi kesimine plase etmesidir.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Altın Kredileri teknik teriminin bir anlamı da "Gold LoansBankaların altın mevduat hesabı, altın senedi, altına dayalı menkul kıymet ve altına endeksli banka bonosu vasıtasıyla topla" ifadesidir.Eğer Altın Kredileri ifadesinin anlamının "Gold LoansBankaların altın mevduat hesabı, altın senedi, altına dayalı menkul kıymet ve altına endeksli banka bonosu vasıtasıyla topla" ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Altın Kredileri " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Altın Kredileri ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Altın Kredileri ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Altın Kredileri nedir? veya Altın Kredileri ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Gold LoansBankaların altın mevduat hesabı, altın senedi, altına dayalı menkul kıymet ve altına endeksli banka bonosu vasıtasıyla topla

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri