AnaSayfaya git
Teknik Terimler Sözlüğü (Türk->İng)
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z
Ç Ö Ü İ Ş

T- TA TE TI TO TR TU
TRA TRI

Transpalet

Genelde paletli taşıma için tasarlanmış olan transpaletler, hidrolik pompa ile yükü kaldırır, insan gücüyle veya motor gücüyle yatay taşınmasını sağlar. Yükünüze ve ağırlığına uygun transpalet seçmelisiniz. Hem taşıma ve tartma işlemlerini bir arada yaparak zamandan tasarruf yapmak istiyorsanız tartı sistemli transpaletleri tercih edebilirsiniz. Hem malzemeyi taşımada hem malzemeyi belli yüksekliğe kaldırarak çalışma platformu olarak kullanabileceğiniz bir ürün isterseniz makaslı transpaletleri tercih edebilitrsiniz.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Transpalet teknik teriminin bir anlamı da "Genelde paletli taşıma için tasarlanmış olan transpaletler, hidrolik pompa ile yükü kaldırır, insan gücüyle veya motor gücüyle yatay ta" ifadesidir.Eğer Transpalet ifadesinin anlamının "Genelde paletli taşıma için tasarlanmış olan transpaletler, hidrolik pompa ile yükü kaldırır, insan gücüyle veya motor gücüyle yatay ta" ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Transpalet " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Transpalet ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Transpalet ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Transpalet nedir? veya Transpalet ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Genelde paletli taşıma için tasarlanmış olan transpaletler, hidrolik pompa ile yükü kaldırır, insan gücüyle veya motor gücüyle yatay ta

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri