AnaSayfaya git
Teknik Terimler Sözlüğü (Türk->İng)
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z
Ç Ö Ü İ Ş

T- TA TE TI TO TR TU
TRA TRI

Trifor (Halatlı Çektirmeler )

Halatlı çektirme, kancalı ve çelik telli bir çekme halatı yardımıyla yüklerin ve havai hatların çekilmesinde ve gerdirilmesinde kullanılan el kumandalı mekanik makinalardır.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Trifor (Halatlı Çektirmeler ) teknik teriminin bir anlamı da "Halatlı çektirme, kancalı ve çelik telli bir çekme halatı yardımıyla yüklerin ve havai hatların çekilmesinde ve gerdirilmesinde kullanıla" ifadesidir.Eğer Trifor (Halatlı Çektirmeler ) ifadesinin anlamının "Halatlı çektirme, kancalı ve çelik telli bir çekme halatı yardımıyla yüklerin ve havai hatların çekilmesinde ve gerdirilmesinde kullanıla" ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Trifor (Halatlı Çektirmeler ) " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Trifor (Halatlı Çektirmeler ) ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Trifor (Halatlı Çektirmeler ) ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Trifor (Halatlı Çektirmeler ) nedir? veya Trifor (Halatlı Çektirmeler ) ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Halatlı çektirme, kancalı ve çelik telli bir çekme halatı yardımıyla yüklerin ve havai hatların çekilmesinde ve gerdirilmesinde kullanıla

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri