AnaSayfaya git
Teknik Terimler Sözlüğü (İng->Tür)
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
MA ME MI MO MU
MAC MAG MAI MAJ MAK MAL MAN MAR MAS MAT MAX

Magnetic pickup

Manyetik pikap (Manyetik Sensör)
Ek olarak: Üzerine uygulanan manyetik alandaki ani değişimleri algılayarak hızla sinyal çıkışı verirler. Yaklaşma, hız ölçümü başta olmak üzere bir çok alanda kullanılırlar.

< AnaSayfaya git Hakkında | Teknikvideo Ana Portal | Top 10 | Sözlükler | Login ^ Yukarı
© 2015 Admin User XHTML | CSS Powered by Glossword 

Magnetic pickup teknik teriminin bir anlamı da "Manyetik pikap (Manyetik Sensör)Üzerine uygulanan manyetik alandaki ani değişimleri algılayarak hızla sinyal çıkışı verirler. Yaklaş" ifadesidir.Eğer Magnetic pickup ifadesinin anlamının "Manyetik pikap (Manyetik Sensör)Üzerine uygulanan manyetik alandaki ani değişimleri algılayarak hızla sinyal çıkışı verirler. Yaklaş" ifadesinden ayrı olduğunu düşüyorsanız sitemizde "Magnetic pickup " ifadesini aratınız ve diğer sözlüklere de bakınız. Yine de Magnetic pickup ile ilgili farklı anlamlar olduğunu düşünürseniz Magnetic pickup ifadesini Google arama motorunda buraya tıklayarak aratınız. Magnetic pickup nedir? veya Magnetic pickup ne demek? diye de aratabilirsiniz. İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce online sözlük olan bu Teknik Sözlük, Kategorilere ayrılmış binlerce teknik terim, söz ve sözcükleri sunmaktadır. Özellikle enerji santralları olan doğalgaz kombine çevrim, akışkan yataklı, nükleer, konvansiyonel kömürlü santraller ile hidroelektrik santrallerinde karşılaşılabilecek tüm kısımlara ait teknik terimler teknikvideo güvencesiyle sunulmaktadır. Aynı zamanda gıda terimleri, bilgisayar terimleri, denizcilik terimleri, inşaat terimleri, tasarım ve imalat teknolojileri terimleri, otomotiv teknik terimler ve YDS yabancı dil ingilizce sınavında en çok çıkan kelimeler arama kutusu kullanılarak sorgulanabilmektedir.

Etiketler:

Manyetik pikap (Manyetik Sensör)Üzerine uygulanan manyetik alandaki ani değişimleri algılayarak hızla sinyal çıkışı verirler. Yaklaş

,

Enerji santralları

doğalgaz kombine çevrim santral terimleri

,

akışkan yataklı santral terimleri

,

konvansiyonel kömürlü santral terimleri

,

hidroelektrik santral terimleri

,
denizcilik terimleri
,
gıda terimleri
,
bilgisayar terimleri
,
inşaat terimleri
,
tasarım ve imalat terimleri
,
otomotiv terimleri
,
YDS yabancı dil kelimeleri